Apraksts
Par viņu
Seksa lelles atstāšana pie vīriešiem dod viņiem brīvību izmēģināt lietas, ko viņu partneri varētu būt ierobežojuši. Atrodoties ar rotaļu lellēm, kas izskatās īstas, tiek atvērtas jūsu iekšējās seksuālās vajadzības, kas tiks apmierinātas. Pilna vīriešu dzimuma lelle vienmēr ir satracināta un ir gatava likt jums sajust, kā jūsu maksts sienas kļūst pamatīgi izdrāztas.
Ieraugot lelles Ellijas kailu, seksuālā bauda jūsu prātā ir pirmajā vietā. Pēc tam, kad seksuālā spriedze ir izkliedējusi seksa lelle, atvieglojums, kas rodas pēc tam, ir nenovērtējams.
Seksa lelle robots 10000 piedāvā lielāku vērtību nekā izmaksas. Jums vienmēr ir gatavs partneris, pie kura atgriezties mājās, varat arī izveidot seksa lelles thot mēmas. Protēzētajai seksa lellei āda ir tuvu miesai ar vienmērīgu krāsu. Vīriešu seksa lelles sekss gejs ir atļauts tik ilgi, kamēr esat apmierināts.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 168 cm |
| Krūšu augšdaļa | 90 cm |
| Zem krūtīm | 60 cm |
| Viduklis | 53 cm |
| Gurns | 95 cm |
| Kāja | 82 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Neto svars | 35 kg |
Leļļu galerija





















































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.