Apraksts
Par viņu
Lizā ir kaut kas tāds, kas kliedz seksīgi, lai gan sasalušie lelles attēli neattaisno viņas taisnību. Viņa ir mīlas lelle, un viena lieta, ko mēs visi zinām par govju meitenēm, ir tas, ka viņas zina, kā kustināt savu ķermeni, un šī sinonīmā lelle vairāk nekā atbilst šim standartam. Seksa lelle Latina ir redzama daudzos seksa lelles fantāzijas porno video, un viņas seksa lelles tiek pārdotas visā pasaulē. Mēs varam redzēt, kāpēc.
Šī transpersonu lelle ir vairāk nekā jebkura veca kulminācijas lelle; viņa ir skaista ar ļoti augstu seksa pievilcību. Viņas brūnos matus ir patīkami turēt, un viņas seja ir zelta griezumā. Viņai ir arī diezgan augums - o, ess līdzīgas krūtis, mazs viduklis un jauks apaļš dupsis. Ja jums patīk anālais sekss?
Nemeklējiet tālāk; Lisa ir tava meitene.
Kad jūs redzat Lizu kā kailu lelli, jūs nekad vairs nemēģināsit izmantot lelles porno spēli. Papildus savām jaukajām krūtīm šai reālistiskajai mīlas lellei ir noņemams dzimumlocekļa ieliktnis, ko varat arī izmantot, lai iepriecinātu sevi atkarībā no tā, kādam izmēram un apkārtmēram vēlaties. Tas tikai paliek labāk!
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 157 cm |
| Krūtis | 67 cm |
| Viduklis | 48 cm |
| Gurns | 77 cm |
| Neto svars | 29 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.