Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 169 cm |
| Krūškurvja augšdaļa | 95 cm |
| Krūškurvja apakšējā daļa | 64 cm |
| Viduklis | 61 cm |
| Gurns | 102 cm |
| Arm | 57 cm |
| Kāja | 78 cm |
| Pēda | 22 cm |
| Neto svars | 44.6kg |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija


























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.