Apraksts
Par viņu
Vai jums ir viņa, kas tiek izmantota kā seksa lelles fantāzija? Tad šī seksīgā vīriešu dzimuma lelle pārvar plaisu starp jūsu fantāziju un realitāti. Pateicoties detalizētajam izskatam, kas atdarina meiteni, kas tiek uzskatīta par seksa lelli. Šī seksa lelle, kas ir resna, īstā lelle ir tik reālistiska. Tāpat kā premium klases Losandželosas seksa lelle.
Turklāt šī reālistiskā seksa lelle papildina viņas detalizēto izskatu ar pareizām tekstūrām. No cieta skeleta rāmja, kas atdarina kaulu sajūtu. Lai gaļīgas smalkas tekstūras visās pareizajās izliektajās vietās. Šī eksotiskā seksa lelle piedāvā pilnībā ieskaujošu seksuālo pieredzi.
Tomēr šī seksa lelle elsa babe ir ļoti izturīga nsfw seksa lelle. Tātad, jūs varat izpētīt plašu meiteņu, kas spēlē ar seksa lelli, fantāzijas. Izmantojot šo dzīvi kā īstu lelli, jums nav jāuztraucas par bojājumiem, kad esat notīrījis un uzglabājis ieteiktajā veidā
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 160 cm |
| Kauss | C |
| Krūtis | 80 cm |
| Zem krūtīm | 61 cm |
| Viduklis | 55 cm |
| Gurns | 80 cm |
| Plecu | 34 cm |
| Roku garums | 48 cm |
| Palm | 17 cm |
| Kāju garums | 93 cm |
| Pēda | 20 cm |
| Maksts | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Svars | 30,18 kg |
Leļļu galerija










Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.