Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 155 cm |
| Krūškurvja augšdaļa | 102 cm |
| Krūškurvja apakšējā daļa | 64 cm |
| Viduklis | 60,5 cm |
| Gurns | 107 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Kāju garums | 81 cm |
| Augšstilbs | 56,5 cm |
| Rokas garums | 59 cm |
| Zole | 21 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Mutes dziļums | 10 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
| Neto svars | 43 kg |
Leļļu galerija





















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.