Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 150 cm |
| Krūtis | 72 cm |
| Viduklis | 52 cm |
| Gurns | 79 cm |
| Rokas platums | 55 cm |
| Plecu platums | 32 cm |
| Kāju garums | 74,5 cm |
| Pēdas garums | 20 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 14 cm |
| Neto svars | 32 kg |
Leļļu galerija





























































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.