Apraksts
Par viņu
Realistic sex dolls cost a lot, especially if you want one with a lifelike sex doll metal frame. What if we told you that we had one to offer you? The UK Interview sex doll is now up for sale, and unlike those with cute live dolls, the giant dolls for sale will blow your mind. Take for example this Barbi sex doll, the yl150 fuck sex doll. She is the huma Amanda sex doll, the one that surpasses all of the make a realdoll sex doll attempts. Staring at this lifelike love doll will feel like standing in front of s sex doll x-ray. She will gaze upon you so dearly you will hardly be able to look away. You will like everything you do with this love doll, even if it never goes past cuddling and holding hands. She will please you till you no longer want her. Friend, mannequin, sexual partner? The list never ends.
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 163 cm |
| Krūtis | 85 cm |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Kāju garums | 82 cm |
| Rokas garums | 60 cm |
| Pēdas garums | 20 cm |
| Neto svars | 40 kg |
| Maksts dziļums | 22 cm |
| Anālais dziļums | 18 cm |
Leļļu galerija





























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.