Apraksts
Par viņu
Pašprieks ir viens no jaunajiem ceļiem, ko cilvēki pēta. Ar šo domāšanu mēs nonācām pie seksa lelles. Seksa lelles, kuras mēs izmantojam, ir reālās dzīves fuck lelles, uzspridzināt lelles, seksa lelles Guinn, seksa lelles, dzimumlocekļa lelles un tā tālāk.
Līpiņa seksa lelle ir seksa lelle ar īsu augumu. Šīs lelles izmanto vai nu mazi cilvēki, vai vienkārši cilvēki, kuriem patīk izpētīt. Tiem ir biezi ķermeņa izmēri, lai attēlotu īstu lilipīti. reālās dzīves fuck lelles ir mazas lelles ar ķermeni, kas pārstāv tīņu. Tie nāk ar liesu ķermeņa izmēru un mazu, vadāmu dupsi. Šīs lelles tiek plaši izmantotas dažādos apstākļos. Viņiem ir jauks seksīga izskata apģērbs atkarībā no tēmas. Šīs ir mazas krūtis mīlas lelles.
Vaidošajai seksa lellei ir iespēja radīt skaņas, reaģējot uz stimulu, ko tā saņem seksuālās saskarsmes laikā. Šīs lelles ir daudz izsmalcinātākas salīdzinājumā ar dzimumlocekļa lelli. Dzimumlocekļa lelle ir īsts gumijas dzimumloceklis. Tas ir pieejams dažādos izmēros, formās un krāsās atkarībā no lietotāja. Tiem ir ļoti daudz variāciju.
Mums ir labākā seksa leļļu vietne, varat apmeklēt mūs un pārbaudīt, kādas preces mēs piedāvājam mūsu veikalos. Mēs pārdodam tikai oriģinālas lelles, kas ir izturīgas.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 159 cm |
| Krūtis | 86 cm |
| Viduklis | 64 cm |
| Gurns | 103 cm |
| Neto svars | 46 kg |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Maksts dziļums | 22 cm |
| Anālais dziļums | 18 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.