Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 153 cm |
| Kauss | K |
| Krūtis | 118 cm |
| Zem krūtīm | 56 cm |
| Viduklis | 60 cm |
| Gurns | 92 cm |
| Plecu | 34 cm |
| Roku garums | 46 cm |
| Palm | 17 cm |
| Kāju garums | 92 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Maksts | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Svars | 39 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.