Apraksts
Par viņu
Seksa leļļu pasaule ir plaša, un ir daudz dažādu veidu, no kuriem izvēlēties. Ir daudz iespēju, sākot no reālistiskākajām seksa lellēm līdz fantāzijas mīlas lellēm, kas izgatavotas no augstas kvalitātes silikona. Populārākais veids ir augstākās klases seksa lelle, kurai ir dažādas funkcijas un aksesuāri. Jūs varat izvēlēties vīriešu vai sieviešu, un ķermeni var pielāgot pēc jūsu vēlmēm. Šīs ir pielāgotas seksa lelles. Šis ir ļoti populārs seksa leļļu veids, un tos bieži izmanto seksuālai baudai. Ir arī dažas seksa lelles, kas ir izgatavotas ar reālistiskāku izskatu. Šīm reālistiskā izskata seksa lellēm ir pilnībā pielāgojamas sejas, mati, ķermenis un ādas krāsa.
Un, ja pēc pielāgošanas procesa jūs pats izveidojat seksa lelles, tā kļūst par seksa lelli. Blowjob lelles ir lelles ar elastīgām sejām un galvu, tām parasti ir mutes dobums un tās izmanto orālajam seksam. Lielākā daļa seksa leļļu veikalu saviem klientiem pārdod dažāda veida seksa lelles. Tas būs atkarīgs arī no jūsu leļļu gaumes.
Lai iegūtu bezmaksas seksa lelli, varat piedalīties konkursā, lielākā daļa seksa leļļu veikalu parasti rīko šādus konkursus, lai reklamētu savus veikalus.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 161 cm |
| Krūtis | 81 cm |
| Viduklis | 60 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Neto svars | 33 kg |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Maksts dziļums | 22 cm |
| Anālais dziļums | 18 cm |
Leļļu galerija

















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.