Apraksts
Par viņu
Šī anime seksa lelle komiskā īsta lelle ir lielisks papildinājums jūsu seksuālajai dzīvei. Pateicoties labi detalizētam lelles Bārbijas lesbo seksa lelles dizainam. Šī reālistiskā lelle padara seksu ar robotlelli par patiesi vērtīgu. Līdz ar to. Tāpat kā labākā tīņu titānu kraukļa seksa lelle tirgū. Šī seksa lelle, kas ir visdārgākā, īsta lelle tika izstrādāta, lai sniegtu seksuāli ieskaujošāko pieredzi.
Turklāt šī lieliskā seksa lelle ir lielisks veids, kā likt savai sievai iemīlēt lelles seksu. Tas nozīmē, ka šai seksa lellei Naiomi mīlestības lellei ir visas labākās īpašības, krāšņā premium mīlas lelle.
Turklāt kā vīrs sasodīti putu seksa lelle. Jūs varat sajust augsto reālisma līmeni, ko atspoguļo katra šīs kuplās seksa lelles tūbiņas mīlestības lelle. Tādējādi jūs varat novērtēt Āzijas seksa lelles tēlu ikreiz, kad baudāt acis ar viņas seksīgo, dzīvībai atbilstošo ķermeni.
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 177 cm |
| Krūtis | 92 cm |
| Viduklis | 71 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Arm | 66 cm |
| Plecu platums | 38 cm |
| Kāju garums | 100 cm |
| Pēdas garums | 24 cm |
| Dzimumlocekļa garums | 15 cm |
| Anālais dziļums | 20 cm |
| Neto svars | 55 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.