Apraksts
Par viņu
Patiešām, Lilly ir labākā milzīgā seksa lelle dildo, kāda vīrietim var piederēt. Izgatavota viena no labākajām sintētikas firmu seksa lellēm, viņa ir lieliskas kvalitātes seksa lelle ar reālistisku ādu, maigu un saspiežamām krūtīm dupsi un ķermeni. Lilija ir tik skaista, kā izklausās viņas vārds, un viņa ir vienīgā lelle, kas ilgi pastāvēs blakus jums. Par laimi šī YL 153cm seksa lelle • 31kg• TPE seksa lelle ir izgatavota no īpaši izturīgiem materiāliem. Tik izturīga kā vectēva seksa lelle un tāpat kā daudzas holandiešu seksa lelles, Lilija seksa laikā spēs izturēt nelielu spiedienu.
Viņa ir vēl skaistāka par populāro seksīgo lelli Mina no 2019. gada. Viens no svarīgākajiem ieguvumiem, kas ir Lillijas īpašumā, ir tas, ka viņas ārkārtīgi reālistiskā incītis un anālais caurums pieder jums. Viņa ir pilnībā pielāgojama un var pat izskatīties kā pilnībā šarnīra vīriešu seksa lelle un anime lelles incītis seksa rotaļlieta.
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 153 cm |
| Krūtis | 78 cm |
| Zem krūtīm | 56 cm |
| Viduklis | 51 cm |
| Gurns | 96 cm |
| Roku garums | 65 cm |
| Plecu platums | 34 cm |
| Augšstilba līnija | 55 cm |
| Kāju garums | 93 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Mutes dziļums (tikai mīksta galva) | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 31 kg |
Leļļu galerija


























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.