Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 163 cm |
| Krūškurvja augšdaļa | 86 cm |
| Krūškurvja apakšējā daļa | 61 cm |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 98 cm |
| Plecu | 32 cm |
| Kāju garums | 107 cm |
| Augšstilbs | 52 cm |
| Rokas garums | 69 cm |
| Zole | 22 cm |
| Neto svars | 35.6kg |
| Oral Depth(soft head only) | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anusa dziļums | 15 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.