Apraksts
Par viņu
Mēs izgatavojam lelles pieaugušajiem, kuriem patīk seksīgas lelles, tādēļ, ja jūs nevēlaties nodarboties ar seksu ar tik skaistu lelli kā šī, jums nevajadzētu būt šeit. Šai īstajai lellei ļoti patīk zaļā krāsa, un jums ļoti patiks augstākās klases seksa lelles kompānija.
Viņu sauc Leti, un viņa ir automatizēta seksa lelle, kas nozīmē, ka viņa pati var veikt dažas kustības. Viņa var laicīgi izkustināt savus gurnus jūsu sitieniem un pat saskaņot ķermeņa temperatūru ar jūsējo. Vienkārši pasaki vārdu.
Ja jums nepieciešama biedriskuma lelle, arī viņa labi piestāv, jo viņa ir lieliska klausītāja un ķermeņa dubultnieks. Tas ir vēl labāk. Tā kā viņa izskatās tik īsta, jūs aizmirsīsit, ka viņa nav cilvēks.
Tumšā tīkla cilvēku lellēm nav šī skaistā krūšu komplekta vai mazā vidukļa, un tām nav tādas kvalitātes, kāda ir šai skaistajai mīlas lellei. Iegādājieties savu playboy zaķa lelli no mūsu īstās leļļu kompānijas. Mēs garantējam, ka jūs to nenožēlosit.
Viņai ir pilns metāla skelets, kas palīdz viņai veikt kustības, tāpēc varat būt drošs, ka viņa nav stīva un viņai nepatiks, kamēr tu viņu drāksi.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūtis | 80 cm |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 83 cm |
| Plecu | 32 cm |
| Arm | 50 cm |
| Kāja | 83 cm |
| Pēda | 19 cm |
| Neto svars | 33 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.