Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 162 cm |
| Krūšu līnija | 101 cm |
| Vidukļa līnija | 67 cm |
| Gūžas līnija | 106 cm |
| Plecu platums | 36 cm |
| Kāju garums | 74 cm |
| Rokas garums | 62 cm |
| Augšstilba līnija | 56 cm |
| Teļu līnija | 34 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Neto svars | 50 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija










Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.