Apraksts
Par viņu
Ir transpersonu lelles dažādām cilvēku kategorijām. Geji, lesbietes un cilvēki, kuriem patīk vairāku cilvēku sekss, var gūt labumu no šīm reālistiskajām seksa lellēm.
Mūsu iepakojuma kastēs ir pieejami saldēti leļļu attēli. Attēlus var izmantot uzbudinājumam pirms seksa sesijas. Leļļu pornogrāfijas spēles ir noderīgas arī situācijās, kad šķiet grūti iegūt erekciju.
Seksa leļļu pārdošanā ir dažādas kailas lelles. Mums ir Latina seksa lelle, sinonīmu lelle un cowgirl mīlestības lelle. Šīs mīlas lelles lieliski noder leļļu kāju darbā. Tā ir labākā kulminācijas lelle jūsu fantāzijām.
Fantāzijas seksa lellei ir ķermenis, kas spēj rekordīsā laikā sasniegt vairākus orgasmus, kā arī uzzināt, kas jums ir vislabākais. Jūs varat kontrolēt guļamistabas spēli un pat pierādīt savu veiklību mātītēm.
Jūs varat izdrāzt un joprojām zīst mīlas lelles krūtis. Izmantojot šo praksi, jūs varat paziņot par savām vēlmēm arī cilvēku mīļotājiem. Reālistiskām seksa lellēm ir daudz priekšrocību, un tās iegūšana ir lielisks ieguldījums.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 160 cm |
| Krūtis | 77 cm |
| Viduklis | 51 cm |
| Gurns | 78 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Arm | 50 cm |
| Kāja | 85 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Neto svars | 29 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.