apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 169 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 95 cm |
| Apatinė krūtinė | 64 cm |
| Juosmuo | 61 cm |
| Klubas | 102 cm |
| Ranka | 57 cm |
| Kojos | 78 cm |
| Pėda | 22 cm |
| Grynas svoris | 44.6kg |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija







Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.