apibūdinimas
Apie ją
Daugelis Sally sekso lėlės fantazijų yra susijusios su sekso lėlės judėjimu, o norėdami patenkinti šį poreikį ir patenkinti savo naudotojus, paėmėme duomenis iš žaidimo „Sukurti sekso lėlę“ ir sukūrėme sekso lėlę, kuri patiks visiems. Lieknoje sekso lėlėje įtaisytas dirbtinis intelektas, padedantis jai judėti ritmu, o tai veda į sprogstamą seksą. Dėl savo apkarpytų plaukų ji taip pat gali turėti seksą su berniukais, o ne su lėlėmis. Jos klubai juda tokiu sklandžiu ritmu, kad galite beveik netekti proto, ir nepaisant to, kiek pornografinių sekso su lėlėmis vaizdo įrašų žiūrėsite, tiesiog nebūsite pasiruošę jos klubų sklandumui.
Taigi, jei jums patinka jūsų sekso lėlė aukšta arba jums visur patinka trumpų plaukų sekso lėlės, jūs ją mylėsite. Jos ypač ištroškusi lesbiečių auditorija, nes mintis į kišenines sumušti sekso lėlės guma, kuri gali susikurti savo ritmą, žavi. Ir, spėk kas? Garantuojamas orgazmas su kiekvienu naudojimu. Jokių atsikalbinėjimų iš šios seksualios viksvos čia pat. Jūs pasakote jai, ką norite, ir ji sugalvoja, kaip sulenkti savo liesą figūrą būtent taip.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 171 cm |
| Biustas | 101 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 94 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Pėda | 22 cm |
| Grynas svoris | 46 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija










Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.