apibūdinimas
Apie ją
Retai galima rasti lesbietiškų sekso lėlių, kurios yra aukščiausios klasės sekso lėlės, tačiau su šia gražia sekso lėle padarome neįmanomą.
Ši purpurinio plauko lėlė yra viena iš geriausių dejuojančių lėlių rinkoje, su pilnai veikiančiomis lūpomis ir patraukliausiu sekso lėlės kostiumu.
Ji vilki sportinę liemenėlę ir šortus, kurie vos slepia jos gražias krūtis, o ši besibučiuojanti lėlė turi keletą tatuiruočių ant tonuso pilvo, kurios veda prie jos fenomenalios lėlės pūlingos.
Ši itin tikroviška sekso lėlė turi fiksuotą lėlės pūlingą su pritaikomomis lytinėmis lūpomis ir tvirtą užpakalį, kuris noriai nešioti dirželį.
Jos lėlės veidas ir kūnas yra su tvirtu plieniniu skeletu, todėl galite sėdėti ant jo ir leisti nuimamam liežuviui atlikti savo darbą. Ir skeletas tuo nesibaigia!
Jis yra jos rankose, šlaunyse ir nugaroje, todėl ji gali labai lengvai pasilenkti, susisukti į pyragą arba atsiklaupti jums tarnauti. Atminkite, kad ji jūsų paslaugoms.
Natūralaus dydžio sekso lėlė pagaminta iš silikono, o lėlės higieną lengva palaikyti dėl mikropluošto skudurėlio ir drėkinimo siurblio, kuris pridedamas kartu su pristatymu.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 156 cm |
| Krūtinė | 90 cm |
| Juosmuo | 50 cm |
| Klubas | 95 cm |
| Pečius | 37 cm |
| Kojos ilgis | 75 cm |
| Rankos ilgis | 56 cm |
| Pėdos ilgis | 19 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
| Burnos gylis | 15 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.