apibūdinimas
Apie ją
Azijos meilės lėlės yra tikroviškiausios sekso lėlės, kurias galite rasti bet kur. Jie buvo sukurti siekiant sukurti pusiausvyrą pasaulyje ir suteikti žmonėms galimybę patirti taikos jausmą su savimi ir žmonija.
Pilno dydžio meilės lėlės yra suaugusiųjų kūnų ir yra geriausios sekso lėlės vyrams. Šios natūralaus dydžio suaugusios lėlės yra gražios. Viskas apie juos tobula, pradedant nuo plaukų, akių, lūpų, krūtų ir kūno dydžio.
Šios olandų žmonos sekso lėlės yra vienos iš pirmųjų kada nors pagamintų lėlių ir yra pigios tikros lėlės, sukurtos taip, kad būtų prieinamos kiekvienam.
Pilno dydžio meilės lėlės veidas yra vienas ryškiausių jos bruožų, o ji yra mūsų rekomenduojama lėlė. Įsigiję šią lėlę galite būti tikri, kad visą gyvenimą gausite malonaus sekso, nemokamos draugystės, ramybės ir ilgaamžiškumo. Tinkamai prižiūrint, galite būti tikri, kad ši lėlė jums tarnaus ilgus metus.
Nebestebina sekso lėlės, kurios atrodo lygiai kaip žmonės, nes iš pradžių lėlės buvo sukurtos taip, kad atrodytų kaip žmonės. Natūralaus dydžio fuckdolls yra vienas sėkmingiausių šiuolaikinių technologijų pavyzdžių, ir kiekvienas gali jomis naudotis.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 166 cm |
| Krūties linija | 88 cm |
| Liemens linija | 56 cm |
| Hip linija | 90 cm |
| Pečių plotis | 38 cm |
| Rankos ilgis | 66 cm |
| Kojos ilgis | 104 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Šlaunų linija | 46 cm |
| Blauzdos linija | 30 cm |
| Grynas svoris | 39,5 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija










Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.