apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 160 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Pilna krūtinė | 85 cm |
| Po krūtine | 67 cm |
| Taurė | D |
| Juosmuo | 63 cm |
| Klubas | 90 cm |
| Oralinis | Neprivaloma |
| Makštis | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Pečius | 37 cm |
| Ranka | 67 cm |
| Kojos | 77 cm |
| Pėda | 22,5 cm |
Lėlių galerija
![]()
Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.