apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 166 cm |
| Krūties linija | 80 cm |
| Liemens linija | 57,5 cm |
| Hip linija | 87 cm |
| Pečių plotis | 38 cm |
| Rankos ilgis | 67 cm |
| Kojos ilgis | 104 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Šlaunų linija | 46 cm |
| Blauzdos linija | 30 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija





















































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.