apibūdinimas
Apie ją
Tai visiškai tikroviška močiutės sekso lėlė, kuri atrodo ryškiai seksuali. Be to, jūs gaunate pornografinę aktorės sekso lėlę, kurią galima pastatyti į daugybę sekso pozicijų. Dėl tvirto ir lengvo karkaso rėmo.
Be to, ši „yandere dev“ sekso lėlė atrodo ryškiai, kad būtų visiškai įtraukianti vizualinė stimuliacija. Tai reiškia, kad šios tikros lėlės veikia beveik taip pat tikros, kaip ir darant tai su tikru daiktu.
Moorever, sekso lėlių sandėlis buvo priartintas prie jūsų vietos. Tai užtikrina, kad kuo greičiau galėsite atlikti oralinį žaislinį sekso lėlę. Kai tik užbaigsite užsakymą. Seksas su silikonine lėle bus jums prieinamas akimirksniu. Taigi, jei jums patinka sekso lėlių žmonių palyginimas. Su šia www.thevalkyrie sekso lėle. Šią tikros meilės lėlę galite lengvai supainioti su brangia aukščiausios kokybės tikro dydžio lėle. taigi, jūs gaunate vieną geriausių ir tikroviškiausių „laguna“ lėlių internete.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 159 cm A puodelis |
| Biustas | 72 cm |
| Po krūtine | 60 cm |
| Juosmuo | 54 cm |
| Klubai | 92 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.