apibūdinimas
Apie ją
Ar jums patinka erotika ir super erotika? Ar žinote, koks seksas yra šiek tiek viliojantis? Tada gaukite sau Roey negaišdami laiko. Ši itin tikroviška sekso lėlė taip pat vadinama erotine. Ši realaus gyvenimo sekso lėlė yra tokia erotiška, kad galite tiesiog laukti staigmenos.
Jūs žinotumėte, kad ši karšta lėlė yra bloga nuo to, kaip ji man atrodo. Jūs neprivalote vilioti su šia tikra lėle; ji padarytų visą viliojimą, kurį, jūsų manymu, turite padaryti. Vien jos žvilgsnis yra pakankamai viliojantis; pažvelgtumėte į šią sekso lėlę ir patrauktumėte, daugiau niekada nenorėdami išeiti.
Jei esate labai keistas tipas, kuriam patinka plėšyti nuo moters kelnaites ir apatinį trikotažą, paskubėkite įsigyti šią seksualią sekso lėlę. Ši suaugusiųjų sekso lėlė verta daugiau, nei jūs kada nors už ją mokėtumėte. Įsigiję ją, jūs gaunate gyvą seksualinį patrauklumą ir nepakartojamą seksualumą.
Niekada nepraleiskite progos didžiuotis šios įžymybės sekso lėlės savininke; tai galimybė, kurios nenorite praleisti; mes neturime tiek daug vaikščiojimo seksualumo.
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 170 cm |
| Krūtinė | 83 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 97 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Grynas svoris | 40 kg |
Lėlių galerija

























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.