apibūdinimas
Apie ją
AR jums patinka aukštos kokybės sušiktos tikros sekso lėlės vaizdo įrašas? Žinai kas geriau? Turėti cm sekso lėlę vaizdo sušikta tikroji savo lėlė. Tai reiškia, kad jūs galite turėti 161 Emma lėlės seksą bet kuriuo paros metu. Daugiau nebereikės kęsti atstūmimo.
Taigi su šia nuostabia natūralaus dydžio lėlė. Jūs galite būti laimingas gehrmanas ir jo sekso lėlė. Kai kiekvieną naktį ar dieną tyrinėjate savo drąsiausias seksualines fantazijas. Nepriklausomai nuo jūsų seksualinių pageidavimų. Tai puikios kokybės sekso lėlė moteriška 2018 m. lėlė, sukurta taip, kad jus patenkintų.
Mooever, ši sekso lėlė su gražiu užpakaliu taip pat yra labai patvari. Taigi, su šia ina sekso lėlė. Galite bet kada tikėtis giliai įtraukiančio tikroviško sekso. Tai reiškia, kad ši nuostabi sekso lėlė robotas turi visas funkcijas ir funkcionalumą, kurių reikia visiškai tikroviškam šėlsmui.
Matmenys
| Grynas svoris | 67,02 svaro / 30,4 kg |
| Bendras svoris | 80,47 svaro / 36,5 kg |
| Makšties ilgis | 6,89 colio / 17,5 cm |
| Išangės ilgis | 5,12 colio / 13 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 37,8 colio / 96 cm |
| Po krūtine | 26,57 colio / 67,5 cm |
| Klubų apimtis | 39,57 colio / 100,5 cm |
| Liemens apimtis | 23,03 colio / 58,5 cm |
| Kojų apimtis | 23,43 colio / 59,5 cm |
| Kojos ilgis | 10,24 colio / 26 cm |
| Sėdėjimo aukštis | 22,44 colio / 57 cm |
| Klubų plotis | 23,62 colio / 60 cm |
Lėlių galerija



















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.