apibūdinimas
Apie ją
Mūsų visiškai naujas įspūdingas kūrinys, kuris papuošė mūsų tikroviškų sekso lėlių galeriją, įkvėptas Holivudo tematikos filmų – susipažinkite su blondine Emma Sex Doll. Šis gyvenimas kaip sekso lėlė ateina su tobula figūra, natūraliai slenkančiais šviesiais plaukais ir erotiškomis lūpomis, kurios privers kvėpuoti. Pagaminta iš aukštos kokybės TPE medžiagos, pasižyminčios itin tikrovišku pojūčiu, kiekviena kreivė ir kiekviena detalė buvo specializuota, todėl galite gauti kuo artimesnį tikrovės potyrį.
Tačiau, be patrauklios išvaizdos, ši pigi meilės lėlė yra labai patvari ir lanksti, kad jaustųsi neribotai linksmi įspūdžiai, kuriuos priderina vartotojai. Paverskite fantazijas realybe su sekso lėle Blonde Emma ir pasimėgaukite jausmingiausiomis akimirkomis, kokias tik galėjote įsivaizduoti.
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 153 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 90 cm |
| Apatinė krūtinė | 70 cm |
| Juosmuo | 64 cm |
| Klubas | 110 cm |
| Pečius | 38 cm |
| Ranka | 67 cm |
| Kojos | 80 cm |
| Pėda | 22 cm |
| Grynas svoris | 42 kg |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 15 cm |
Lėlių galerija










Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.