apibūdinimas
Apie ją
Leiskite jums pristatyti Reya Sunshine kinišką sekso lėlę vyrams – kai kalbama apie juslinį pasitenkinimą. Gaminant šią oralinio sekso lėlę, kruopščiai laikomasi detalių, o gaminys pagamintas iš TPE medžiagos, kad atitiktų jūsų poreikius. Aptakios ir blizgios raudonos lūpos, visiškai funkcionalus tikroviškas liežuvis ir nuostabiai sumodeliuota tikroviška gerklė, gilios gerklės režimas, be to, suteikia tikroviškos oralinio sekso patirties.
Šis gaminys yra itin tikroviška vyriška suaugusiųjų sekso lėlė, kurios ūgis yra 5'3 colių, elastingu kūnu, kuris gali užimti beveik bet kokią padėtį, kad geriau jaustųsi savo klientus. Patirkite fantazijas su ja valandų valandas, nes jos veidas yra toks pat gražus kaip tikro gyvenimo veikėjo. Pamirškite baimes ir košmarus ir išbandykite naują malonumo lygį naudodami The Reya Sunshine Chinese Sex Doll – originalų modelį tarp panašių įtaisų.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Krūtinė | 84 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Klubas | 87 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.