apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 168cm E taurė |
| Pilna krūtinė | 87 cm |
| Po krūtine | 67 cm |
| Juosmuo | 58 cm |
| Klubas | 89 cm |
| Pečių plotis | 37 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Batų dydis | 37 cm |
| Makšties gylis | 16 cm |
| Analinis gylis | 13 cm |
| Grynas svoris | 36 kg |
Lėlių galerija
































































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.