apibūdinimas
Apie ją
Misa yra viena geriausių mūsų kolekcijoje esančių vingių ir krūtų tikroviškų silikoninių lėlių. Taigi ši silikoninė sekso lėlė žada būti viena geriausių, kokią tik turėsite. Dėl krūtinės Misos krūtų, kurios atrodys ir jaustis kuo natūralesnės, daug dėmesio skiriant detalėms ir natūralioms tekstūroms, tikrai puikiai praleisite laiką čiulpdami, glamonėdami, spausdami ir glamonėdami jos nuostabius sekso lėlės papus.
Be to, jei jums patinka kurti gerą silikoninės sekso lėlės vaizdo įrašą, Misa turi puikų detalumo lygį ir tikroviškas funkcijas, kad gautumėte geriausią patirtį. Vaikinai, norintys sukurti mano sekso lėlę, pastebės, kad Misa turi visas funkcijas, kurių jiems reikia geriausiose sekundinėse lėlėse, kad patenkintų visus jų poreikius.
Be to, Misa turi gražiai atrodantį tikrovišką veidą ir nuostabius raudonus plaukus, kurie puikiai dera prie jos krūtų ir seksualaus riesto užpakalio.
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 162 cm |
| Krūtinė | 94 cm |
| Po krūtine | 64 cm |
| Juosmuo | 60 cm |
| Klubas | 100 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Pečių plotis | 39 cm |
| Kojos ilgis | 81 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 38 kg |
Lėlių galerija































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.