apibūdinimas
Apie ją
Tai tikros meilės lėlė, kuri buvo sukurta tam, kad galėtumėte mėgautis rusišku lėlių seksu. Dėl seksualios išvaizdos ir kūniško pojūčio derinio. Ši sekso lėlė, baisios istorijos tikroji lėlė, pasižymi geriausiomis tikroviškos meilės lėlės savybėmis, kurių ieškote. Taigi tai yra geriausia meilės lėlė, patenkinanti visus jūsų seksualinius poreikius.
Be to, ši sekso lėlė beer lovelėlė yra labai funkcionali. Tai reiškia, kad kiekvienas šios sekso lėlės kūno tikrosios lėlės colis buvo sukurtas taip, kad mėgdžiotų žmogaus kūną. Tai reiškia, kad tikras lėlės suaugusiųjų seksas tampa toks įtraukiantis.
Be to, ši „hentaihaven cosplay“ sekso lėlė yra tikroviškas jūsų sekso lėlių žaislų kolekcijos papildymas. Dėl didelio patvarumo lygio ir tvirtos konstrukcijos kokybės. Taigi ši Niki Minaj lėlių namų sekso lėlių pabaisa tampa tobulu seksualiniu partneriu.
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 170 cm integruota galva |
| Biustas | 102 cm |
| Juosmuo | 68 cm |
| Klubas | 92 cm |
| Ranka | 63 cm |
| Pečių plotis | 43 cm |
| Kojos ilgis | 87 cm |
| Pėdos ilgis | 24 cm |
| Varpos ilgis | 15 cm |
| Analinis gylis | 20 cm |
| Grynas svoris | 47 kg |
Lėlių galerija



























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.