apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 168 cm |
| Grynas svoris | 39 kg |
| Biustas | 96 cm |
| Po krūtine | 75 cm |
| Juosmuo | 71 cm |
| Klubas | 104 cm |
| Pečius | 37 cm |
| Ranka | 52 cm |
| Ranka | 18 cm |
| Kojos | 79 cm |
| Pėda | 23 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija

















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.