apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 169cm D taurė |
| Pilna krūtinė | 84 cm |
| Po krūtine | 65 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 87 cm |
| Pečių plotis | 36 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Batų dydis | 37 cm |
| Makšties gylis | 16 cm |
| Analinis gylis | 13 cm |
| Grynas svoris | 42 kg |
Lėlių galerija

























































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.