apibūdinimas
Apie ją
Ar kada nors turėjote lytinių santykių su anime lėlėmis, kurios taip pat yra sekso lėlių femdomos? Ne? Na, drauge, tavęs laukia nemaža staigmena. Kaip ir sekso lėlė Yorha 2b, ši graži sekso lėlė turi tik vieną tikslą – panaikinti visą jos konkurenciją. Ji nėra sekso lėlė chibi, žinoma, kad viską žiūri lengvai. Priešingai, ši „u/sekso“ lėlė pasinaudos visomis savo arsenalo savybėmis, kad priverstų jus jos norėti – bent jau teigia sekso lėlė Reddit.
Jos trumpi šviesūs plaukai ir mėlynos akys tinka bet kokiam raudonakraujam vyrui, tačiau jos sekso lėlės krūtys taip pat įtrauks jus, minkštos ir smagiai masažuojamos, nepaisant jūsų seksualinės orientacijos. Naudoti tokią meilės lėlę kaip ji yra smagu, o jums patiks naudoti jos krūtis kaip streso kamuolį. Tačiau su ja yra dar viena staigmena. Žinoma, kad turi tris angas, tačiau nedaugelis žino, kad ji taip pat turi sekso lėlės penį, pakankamai didelį, kad bet kada patenkintų bet ką. Naudodami vandens pagrindo lubrikantą galėsite mėgautis lėlės peniu tiek, kiek norite, o įmontuotas metalinis karkasas padės išlaikyti ją vertikalioje padėtyje.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Biustas | 83 cm |
| Juosmuo | 50 cm |
| Klubas | 78 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Pėda | 21 cm |
| Grynas svoris | 34 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.