apibūdinimas
Apie ją
Ponios ir ponai, tai nauja gyvo dydžio tikroviška sekso lėlė, skirta suaugusiems įgyvendinti savo fantazijas. Daug pastangų ir tikslumo dėka ši tikroviška sekso lėlė pagerins jūsų seksualinę patirtį. Pagamintos iš didelio tankio silikono, mūsų gaminamos sekso lėlės yra minkštos ir lanksčios, beveik panašios į realų gyvenimą nejudančių veiksmų metu.
Bet kaip su valymu? Žinome, kad higiena yra labai svarbi, ypač kai problema paliečia, žinote, tą sritį. Štai kodėl mes pateikiame jums vadovą, kaip efektyviai kaip profesionalas pašalinti dulkes nuo sekso lėlės. Rekomenduojamas švelnus šampūnas arba kūdikių šampūnas, kurį reikia užpilti šiltu vandeniu ir be jokio trynimo, tereikia nuplauti lėlę šluoste ar kempinėle. Kruopščiai nuplaukite ir po to būtinai išdžiovinkite, o tada dar šiek tiek pabarstykite talko milteliais, kad jūsų asmeninė dalis pajustų gaivumą.
Ar tu sekso keistuolis? Gaukite tikrojo dydžio gyvą sekso lėlę ir pasiruoškite savo gyvenimo laikui.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Biustas | 107 cm |
| Juosmuo | 75 cm |
| Klubas | 118 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 60 kg |
Lėlių galerija





















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.