apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 160 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 106 cm |
| Apatinė krūtinė | 70 cm |
| Juosmuo | 63 cm |
| Klubas | 102 cm |
| Pečius | 36 cm |
| Kojos ilgis | 77 cm |
| Šlaunis | 58 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Padas | 21 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Burnos gylis | 10 cm |
| Analinis gylis | 15 cm |
| Grynas svoris | 45 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.