apibūdinimas
Apie ją
Ar norite tikroviškos meilės lėlės? Parduodame tikroviškai atrodančią suaugusiųjų meilės lėlę, kuri šaukia jūsų vardą. Ši silikoninė suaugusiųjų meilės lėlė yra viena iš mūsų bestselerių, nes ji tikroviška. Kad ir kokios karštos kietos lėlės atrodytų, jos niekada nėra tokios geros kaip mūsų silikoninės lėlės; jie yra guminiai, sukelia kontaktinį nudegimą ir netgi gali sukelti alergiją. Jūs neturėsite jokių problemų su mūsų į žmogų panašia sekso lėlė.
Ji gali kartu su jumis atkurti karštą sekso lėlės pornografiją ir užimti daugybę skirtingų pozų, groti ką tik norite. Tokių tikrų lėlių, kaip ji, atvaizdai nepadaro teisingumo. Ši tikroviška meilės lėlė turi nuostabią odą, aukštos kokybės plaukus ir geriausias kūno dalis. Galite pasirinkti, kokio tipo lytines lūpas ar pūlingą norite, ir nuspręsti, ar ji turi gaktos plaukų. Galite nuspręsti dar daugiau – jos akių spalvą, plaukų spalvą, odos atspalvį ir kt.
Moteriška meilės lėlė taip pat yra medicininės klasės silikoninė lėlė, todėl ji yra neakyta ir lengvai nesitepa kaip kitos lėlės, todėl nesijaudinkite, kad pakeisite jos aprangą ar sušlapinsite.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Biustas | 84 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečius | 34 cm |
| Ranka | 55 cm |
| Kojos | 89 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Grynas svoris | 36 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija

























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.