apibūdinimas
Apie ją
Kai kalbate apie japones, daugelis vyrų gali apie jas pasakyti skirtingus dalykus. Kai kurie iš šių dalykų yra neigiami, o kiti yra teigiami. Tačiau tai nekeičia fakto, kad šios moterys vis dar yra daugumos vyrų fantazija, ir užuot galvoję, kaip susitvarkyti su japone, šie vyrai renkasi japonišką silikoninę lėlę.
Japoniškas silikonines lėles naudojo daug vyrų. Šios lėlės turi panašių bruožų ir bruožų, kuriuos galite rasti japonų moterų, ir jų galima rasti beveik visuose japonų vyrų namuose. Ši gražiai atrodanti sekso lėlė turi tokią mielą, nekaltą japonų moterų išvaizdą. Tai taip pat sekso lėlė Miku.
Miku sekso lėlės yra lėlės, sukurtos pagal personažą, kurį matote animaciniame filme. Šią lėlę sukūrė mūsų patyrę menininkai, kad ji atrodytų lygiai taip, kaip atrodo jūsų matomuose vaizdo įrašuose ir nuotraukose. Pirkdami sekso lėlę, galite įsigyti šią sekso lėlę Miku. Tai vienas iš tikrų sekso žaislų, kuriuos galite rasti parduotuvėse, ir tai solidi sekso lėlė.
Ši tikroji lėlė taip pat tarnauja ilgai ir yra labai prieinama.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 161 cm |
| Krūties linija | 88 cm |
| Liemens linija | 57 cm |
| Hip linija | 88 cm |
| Pečių plotis | 37 cm |
| Rankos ilgis | 68 cm |
| Kojos ilgis | 93 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Šlaunų linija | 44 cm |
| Blauzdos linija | 29 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija



















































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.