apibūdinimas
Apie ją
Čia yra naujas juodųjų, afro, juodmedžio, be kredito patikrinimo, sekso lėlių modelių papildymas. Tokia gyvenimiška ir nuostabiai pagaminta lėlė sukurta tam, kad duotų jums viską, ko trokštate, be jokio diskomforto ar vargo. Ši sekso lėlė turi švelnią ir jautrią odą bei išskirtinę figūrą Bet kuri jūsų svajonė išsipildys su šia lėle. Galbūt tai yra viena iš savybių, išskiriančių ją iš kitų rinkoje esančių lėlių, nes nereikia atlikti kredito patikrinimo! Šis juodmedžio kūrinys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos ir kiekvieną kartą jį naudojant kiekvienam vartotojui suteiks neprilygstamą jausmą. Jei taip, nešvaistykite savo laiko ilgiau ir gyvenkite su tikru gyvenimu be kredito patikrinimo juodmedžio sekso lėle jau dabar!
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 155 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 73 cm |
| Po krūtine | 61 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 77 cm |
| Kojos | 81 cm |
| Pėda | 18 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 29 kg |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.