apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Kūno dydis | 157 cm |
| Grynas svoris | 28 kg |
| Pilna krūtinė | 75 cm |
| Po krūtine | 54cm |
| Juosmuo | 52 cm |
| Klubas | 93 cm |
| Pėdos ilgis | 20 cm |
| Pečius | 34 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Išangės gylis | 15 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
Lėlių galerija
























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.