apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 170 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 97 cm |
| Apatinė krūtinė | 72 cm |
| Juosmuo | 68 cm |
| Klubas | 115 cm |
| Pečius | 42 cm |
| Kojos ilgis | 104 cm |
| Šlaunis | 56 cm |
| Rankos ilgis | 66 cm |
| Padas | 24 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Burnos gylis | 10 cm |
| Analinis gylis | 15 cm |
| Grynas svoris | 56 kg |
Lėlių galerija






















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.