apibūdinimas
Apie ją
Sužinokite apie pigios solidžios „Tantily J-Suntek Ebony Love Doll for Men“ jaudulį, kai tai patirsite patys. Ji puikiai sukurta žmonėms, kurie nori geriausios kokybės ir dėl to nebankrutuoja. Galite perskaityti dada sex doll diskusijas apie j ho gyvų lėlių fantazijas, kaip. Šis pigus tvirtas sekso lėlės pasirinkimas siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį be jokių pertraukų dėl kokybės. Sekso lėlė turi niūrių sekso lėlių bruožų ir gali būti priežastis, dėl kurios nustojate domėtis, kaip jaučiasi sekso lėlės, o paklauskite savęs, kaip galite to patirti vis daugiau. Ši sekso lėlių parduotuvė, įkvėpta kartu su J-Suntech sekso lėlių dizainu, yra plati ir daugybė, kai reikia pritaikyti šią seksualią meilės lėlę. Ji bus tobula juodmedžio meilės lėlė, todėl su pagarba atsižvelgsite į tuos bičiulius, kurie vagia sekso lėles.
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Kūno dydis | 172 cm besiūlis kaklas |
| Grynas svoris | 38 kg |
| Pilna krūtinė | 81 cm |
| Po krūtine | 68 cm |
| Juosmuo | 65 cm |
| Klubas | 92 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Pečius | 36 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Išangės gylis | 15 cm |
| Burnos gylis (minkšta galva) | 12 cm |
Lėlių galerija






















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.