Descrizione
Di lei
Have you by any chance met the Hentai Yuki Pocket Anime 105 cm TPE Sex Doll? This sexy doll is a marvel in herself.she is perfect for those who like anime love dolls and would like to take a shot at xhamster sex doll moments or try out Yuki sex doll fantasies. The pocket anime sex doll’s design makes sure that she is portable and convenient to use, and with the 105 cm tpe sex doll’s size, the life-like realistic dimensions of the doll means that you will enjoy every bit of it, from the sex doll porn picture scenarios to tge Hentai sex doll moments. This sexy doll can sense your touch
adding an even more important ray of realism. You will experience 70s sex doll nostalgia with this exquisite sex doll creation. This is the love doll of your dreams, and we can’t wait to give it to you.
Dimensioni
| Materiale | Silicone completo |
| Corporatura | 175 cm |
| Peso netto | 30 kg |
| Busto completo | 82 cm |
| Sotto Busto | 63 cm |
| Vita | 53,5 centimetri |
| Anca | 91 cm |
| Lunghezza del piede | 20 cm |
| Spalla | 34 cm |
| Profondità della vagina | 18 cm |
| Profondità dell'ano | 15 cm |
| Profondità orale (testa morbida) | 12 cm |
Galleria delle bambole












Recensioni
Ancora non ci sono recensioni.