Descrizione
Di lei
This is a male midget sex doll that was built to reflect the highest standards of quality. From the realistic feel to the well detailed lifelike looks. This sex doll with abs offers immersive visual appeal. In addition, you also get to enjoy black male realistic sex doll built to last. Hence, with this sex doll japanese girl love doll. You get to enjoy all the best perks of a premium jojo bizzare adventure sex doll
Furthermore, this lycra body suit sex doll is chock full of features that adds to the realism and functionality. This means that you can explore several sexual fantasies. From threesome mattie doll b/g sex to penetrating multiple holes. This life like sex doll san diego love doll can take whatever your sexual fantasies dictate. Hence, you need not worry much about repair sex doll as this doll doing sex poses
little risk of damage
Dimensioni
| Materiale | Silicone completo |
| Altezza | 154 centimetri |
| Tazza | D |
| Torace | 85 cm |
| Sotto Busto | 68 cm |
| Vita | 70 cm |
| Anca | 98 cm |
| Spalla | 38 cm |
| Lunghezza del braccio | 48 cm |
| Palma | 16 cm |
| Lunghezza della gamba | 94 cm |
| Piede | 22 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Ano | 16 cm |
| Peso | 34,5 kg |
Galleria delle bambole










Recensioni
Ancora non ci sono recensioni.