Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 158 cm |
| Mellbőség | 72 cm |
| Lefelé mellszobor | 57 cm |
| Csípő | 81 cm |
| Derék | 50 cm |
| Váll | 33 cm |
| Kar hosszúság | 60 cm |
| Kéz hossza | 15 cm |
| Láb hossz | 80 cm |
| Orális | 12 cm |
| Hüvely | 15 cm |
| Végbélnyílás | 14 cm |
| Lábhossz | 22 cm |
| Kar kerülete | 21 cm |
| Nettó tömeg | 28,6 kg |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.