Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 177 cm |
| Felső mellkas | 78 cm |
| Alsó mellkas | 69 cm |
| Derék | 56 cm |
| Csípő | 88,5 cm |
| Váll | 36 cm |
| Láb hossz | 105 cm |
| Comb | 49 cm |
| Kar hosszúság | 71 cm |
| Egyetlen | 22 cm |
| Nettó tömeg | 39.8kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Végbélnyílás mélysége | 15 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.