Leírás
Róla
Its a great time for you to Enjoy mindblowing sex with this wonderful male robot love doll. This real sex doll günstig model is built and designed well with precision by qualified workers so you will be able to enjoy the most realistic sexual Enjoy ever.
This WM doll sex beautiful doll is called Regina. If you’re seeking a beautiful lifelike sex doll then you have to go for this darling . with Regina beside you you can indulge in all your real love sex doll tanned fantasies without any judgement with Regina AI sex doll fucking capabilities. Inspired by Hafsia Herzi sex doll nude this blond tattoo sex doll with her sexy eyes and beautiful face was once the most realistic sex doll 2016.
The new sex doll Lana edition still features the same beautiful face and curvy body everyone loves. Whether you’re looking for a sreal love sex doll or a real love sex doll tanned this life size sex doll called Regina will definitely exceed your expectations.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 168 cm |
| Mellbőség | 85 cm |
| Mell alatt | 65 cm |
| Derék | 58,5 cm |
| Csípő | 88 cm |
| Kar | 64 cm |
| Tenyér | 17 cm |
| Váll | 33 cm |
| Láb | 82 cm |
| Lábak | 21 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.