Leírás
Róla
Hú, minden szexbaba jól néz ki, de a valódi szexbabák csodálatosan néznek ki. Az ázsiai szexbaba egy valósághű szexbaba, amely az ázsiai etnikumra emlékeztet. Ezeket a babákat inkább a külföldiek használják, mint maguk az ázsiai közösségek. A külföldiek nem tudnak betelni az ázsiai szexbabákkal.
Aztán ott vannak a valódi szexbabák is. Ezek a szexbabák az öröm kedvéért készültek. Sötét, szép hajuk van és mélyvörös ajkuk. a valódi szexbabák fizikailag egy fiatalabb lányt képviselnek. A valódi szexbabák kis mellűek. A megfizethető szexbabák beszerzése a szexbaba-ipar egyik fő problémája. Ezek a jól kinéző babák borsos áron vannak. A csúcskategóriás babák készítéséhez felhasznált anyagok hatalmas beavatkozást igényelnek. A vonzó szerelmi babák többe kerülnek, míg a kevésbé vonzót senki sem akarja.
Weboldalunkon szexbabák vannak eladók. Látogassa meg, és szerezzen be egy személyre szabott szexbabát. És feltétlenül töltse ki a promóciós részt, hogy esélye legyen egy ingyenes szexbabára. A tombola sorsolás napján egy ingyenes szexbabát osztunk ki térítésmentesen. Az ingyenes szexbaba segít a nyertesnek, hogy szexelhessen egy babával. Ez a jegy váltható szexbabára.
Ha nem szeretnél te nyerni az ingyenes szerelmes babát weboldalunkról, látogass el a weboldalra a részvételhez.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 158 cm |
| Mell | 81 cm |
| Derék | 58 cm |
| Csípő | 87 cm |
| Nettó tömeg | 39 kg |
| Orális mélység | 11 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.