Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 161 cm |
| Mellbőség | 83 cm |
| Lefelé mellszobor | 65 cm |
| Csípő | 82 cm |
| Waitst | 59 cm |
| Váll | 34 cm |
| Kar hosszúság | 49 cm |
| Kéz hossza | 20 cm |
| Láb hossz | 80 cm |
| Orális | 12 cm |
| Hüvelyi | 15 cm |
| Végbélnyílás | 12 cm |
| Lábhossz | 20 cm |
| Nyak kerülete | 28 cm |
| Nettó tömeg | 40 kg |
| Kar kerülete | 22 cm |
| Comb kerülete | 55 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.