Leírás
Róla
A Mistress Love Dolls a legjobb élő szexbabák, amelyeket bárhol találhat. A világ legtapasztaltabb szexbabákat gyártó cége készítette őket, és bár tökéletessége felkeltené az érdeklődést, kétségtelen, hogy ezek a babák a megfelelő befektetés. Ez a felnőtt faszbaba a legcsodálatosabb élethű szerelmes baba, akit láttam, és az arca sima, és a valóságban még szebb, mint a képeken.
Ha Ön is egy igazi analóg babát keres, akkor a legjobb választást keresi. Ezek a babák gyorsan mozognak, és nem kerülnek egy vagyonba. A szexbaba-ipar olyan jól fejlődött, és ez a baba jó példa arra, hogy a babák mennyire modernek és jobbak lettek. Meg kell szerezned ezt a babát, és élvezned kell a beteljesülést.
A szép arcukon, a jól kidolgozott és puha nyílásokon kívül ezeknek a babáknak bájos szemeik, gyönyörű hajszerkezetük és letagadhatatlan bőrtónusuk is van. Szépen néz ki, akár áll, akár ül, akár bármilyen szexuális helyzetben, amibe Ön helyezte. Egy másik csodálatos dolog ebben a babában, hogy miután megkaptad, nem kell más miatt aggódnod.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm |
| Breast Line | 67 cm |
| Derékvonal | 54 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Vállszélesség | 29 cm |
| Kar hosszúság | 67 cm |
| Láb hossz | 103 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Comb vonal | 48 cm |
| Borjú vonal | 32 cm |
| Nettó tömeg | 36 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria



























































































Vélemények
Még nincsenek értékelések.