Leírás
Róla
Ez az anime szexbaba képregény, igazi baba nagyszerű kiegészítője a szexuális életednek. Köszönhetően a részletesen kidolgozott barbie babának, a leszbo szexbabának. Ez az élethű igazi baba igazán megéri a szexet a robotbabával. Ezért. Mint a legjobb tini titánok holló szexbaba a piacon. Ezt a legjobb ár-érték arányú szexbabát úgy tervezték, hogy a szexuálisan leginkább magával ragadó élményt nyújtsa.
Ezenkívül ez a gyönyörű életnagyságú szexbaba nagyszerű módja annak, hogy felesége megszeresse a babasexet. Ez azt jelenti, hogy ez a szexbaba Naiomi szerelmes baba a legjobb tulajdonságokkal rendelkezik, gyönyörű prémium szerelmes baba.
Ráadásul férjként, kibaszott habszivacs szexbabaként. Érezheti a magas szintű realizmust ennek a melles szexbaba csövek szerelmi babának minden centimétere. Ezért minden alkalommal értékelheti egy ázsiai szexbaba képét, amikor meglátogatja szemét szexi élethű testén.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 177 cm |
| Mellbőség | 92 cm |
| Derék | 71 cm |
| Csípő | 90 cm |
| Kar | 66 cm |
| Vállszélesség | 38 cm |
| Láb hossz | 100 cm |
| Lábhossz | 24 cm |
| Pénisz hossza | 15 cm |
| Anális mélység | 20 cm |
| Nettó tömeg | 55 kg |
Baba Galéria







Vélemények
Még nincsenek értékelések.